در حال بارگذاری
چند لحظه لطفا

منو

زبان سایت

Persian - فارسی

English - انگلیسی

درباره شرکت زمانی

درباره شرکت زمانی

شرکت زمانی مجموعه سرویس دهنده در حوزه فناوری اطلاعات است که با راه حل ها و خدمات خود به مشتریان کمک می کند حضور موفقی در دنیای سایبر و تجارت الکترونیک داشته باشند. خدمات شرکت زمانی با استراتژی دیجیتال آغاز و با خلاقیت تکنولوژی و بازاریابی هدفمند کامل شده و به یک راه حل صحیح منجر می شود. شرکت زمانی با کیس های مختلف از کسب و کارهای کوچک گرفته تا شرکت ها و سازمانهای بزرگ ، همکاری می کند و به همین دلیل محور توسعه آنلاین برای تمام گروه ها به شمار می رود.علاوه بر این شرکت زمانی با ارائه بسته هایی در حوزه تجارت الکترونیک، سیستم های مدیریت محتوا و سیستم های شبکه های اجتماعی به شرکت ها این امکان را می دهد که نقش موثر و رو به رشدی در تجارت خود داشته باشند.توانمندی ها87%

HTML5

91%

CSS3

79%

JavaScript

72%

PHP

پیشرفت یک مجموعه موفق نتیجه عملکرد نیروی انسانی آن است ...تاریخچه

شرکت زمانی در سال 1390 تاسیس گردید و با بهره گیری از دانش نوین و بروز رسانی مداوم آن توانست خود را به عنوان برترینها در این عرصه معرفی کند . هم اکنون این شرکت با گردآوری مجموعه ای بدیع از کارشناسان و متخصصان فن و در کنار مدیریتی قوی، آماده است تا خدمات خود را در زمینه طراحی سایت ، تبلیغات اینترنتی و فروش هاست و دومین ارائه کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از توانایی های شرکت زمانی می توانید سری به نمونه کارهای ما بزنید.


اهداف و آرمان ها

شرکت زمانی برآن است تا با ارائه بهترین و برترین خدمات ضمن برآورده سازی ایده آل شما همواره خاطره ای خوش از خود بجای گذارد . نظام خدماتی ما برسه اصل :
۱- رضایت کافرما
۲- ابتکار و نو آوری
۳- بهره گیری از دانش روز
استوار بوده و سابقه شرکت زمانی بیانگر تبعیت از آن می باشد و امید است بدین وسیله بستر دسترسی به خدمات حرفه ای برای متقاضیان فراهم گردد .

چرا شرکت زمانی؟!!

شرکت زمانی با صدها نفر از مشتریان، از جمله شرکت ها ، موسسات ، ادارات دولتی و خصوصی، افراد حرفه ای ، سازمانهای تبلیغاتی و فعالان حوزه فناوری اطلاعات همکاری می کند. شرکت زمانی با توسعه و افزایش سطح فن آوری و امنیت اطلاعات به شرکت ها این امکان را می دهد تا در پروژه هایی که نیاز به این دو مقوله دارند وارد شده و با آرمش به کسب و کار موفق خود بپردازند. اگر تصمیم خود را برای حضور در دنیای وب گرفته اید یا هنوز نیاز به مشاوره و بررسی دارید با ما تماس بگیرید.

تسلط بر زبان های برنامه نویسی و سیستم های مدیریت محتوا

facebook

twitter

linkedin

google plus

skype