در حال بارگذاری
چند لحظه لطفا

منو

زبان سایت

Persian - فارسی

English - انگلیسی

طراحی پایگاه داده

پیاده سازی پایگاه داده

یکی از نرم افزارهایی که اگر از طراحی سایت حذف شود دنیای طراحی سایت دچار مشکل جدی خواهد شد ، اس کیو ال است ، برای مدتها مایکروسافت اس کیو ال بی رقیب بود تا اینکه سرو کله رقبایی چون مای اس کیو ال پیدا شد اما در هر صورت چه در طراحی سایت و چه در دنیای برنامه ها بخش غیر قابل چشم پوشی اس کیو ال است .

(Structured Query Language – SQL) زبانی است سطح بالا که برای ایجاد، تغییر، و بازیابی داده‌ها و نیز عملیات بر روی آنها به‌کار می‌رود. آیا می دانید در ایران دیتا بیس هایی داریم که هردقیقه یک گیگا بایت به حجم آنها اضافه می شود ؟ و این حجم دیتا قابل کنترل و دسترسی نیست مگر از طریق اس کیو ال دیتا بیس .

امروزه تقریبا در تمام وب سایتها از اس کیو ال استفاده می شود و استفاده از اس کیو ال در طراحی سایت برای بالا بردن سرعت و کنترل داده ها استفاده می شود .

از آنجا که وب سایت های داینامیک همواره در حال تغییر و بروز رسانی می باشند پشتیبان گیری از فایل ها و پایگاه های داده اهمیت بالایی دارد. هر مشکل احتمالی چه به هنگام بروز رسانی و چه مشکلات به دنبال حملات به سرور ممکن است به از دست رفتن آپدیت های سایت شود. به همین منظور یکی از مهمترین خدمات پشتیبانی سایت پشتیبان گیری از وب سایت بصورت دوره ای یا روزانه ارائه می گردد. این خدمات در شرکت زمانی با عقد قرارداد تضمینی صورت می گیرد.

facebook

twitter

linkedin

google plus

skype