در حال بارگذاری
چند لحظه لطفا

منو

زبان سایت

Persian - فارسی

English - انگلیسی

بهینه سازی سایت یا سئو

بهینه سازی سایت یا سئو چیست ؟

بهینه سازی سایت در موتور جستجو ها یا اصطلاً SEO به فرایندی گفته می شود که در راستای افزایش رتبه وب سایت شما ، در موتور های جستجو انجام می شود .

چرا باید بهینه سازی انجام دهیم ؟
1. افزایش بازدید کننده سایت
2. بالا بردن رتبه سایت در گوگل
طبق آمارهای رسمی در حدود 85 درصد کاربران از روش جستجو در موتور های جستجو برای پیدا کردن وب سایتها استفاده می کنند .
همانند سایر امور مربوط به طراحی سایت،خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر (خدمات سئو)(Search Engine Optimization) نیز کاملاً تخصصی و زمانبر است. برای کسب رتبه های بالا در رابطه با یک کلمه خاص گاه 3 الی 6 ماه و بعضاً يکسال نياز به وقت دارد.

حتما شما نیز اگر تولید کننده و یا محل عرضه کالا و یا خدمات مورد نظر خود را ندانید اولین کاری که خواهید کرد جستجو ی موضوع مورد نظر شما در موتور های جستجو می باشد .

شرکت زمانی در زمینه بهینه سازی وب سایت ، یکی از اولین شرکت هایی می باشد که از سال 84 وب سایت های مختلفی را ارزیابی و فرایند بهینه سازی را بر روی انها انجام داده است .

مجموعه خدمات سئو که ما بروی وب سایت شما انجام می دهیم:

  • آنالیز جایگاه کلمات کلیدی شما نسبت به رقیبان
  • طراحی وب سایت بر اساس الگوریتمهای گوگل
  • معرفی کردن سایت به موتورهای جستجو
  • ایجاد یک استراتژی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت برای تبادل لینک5 نکته برای بهینه کردن شبکه های اجتماعی شما در سال جدید

سال گذشته، سال جذابی برای رشد شبکه های اجتماعی بود و واضح است که تاثیر آنها در بهینه سازی سایت شما درسال جدید ادامه دار خواهد بود. از آنجایی که جذابیت این پلتفرم ها هر روز بیشتر می شود، بنابراین داشتن یک برنامه برای استفاده از آنها به جهت افزایش سودبری در شغلتان، بسیار ضروری خواهد بود.

در زیر به 5 نکته برای داشتن یک برنامه بهتر برای استفاده از شبکه های اجتماعی شما اشاره می کنیم:

پروفایل بهتر رشد هوشمندانه تعامل و مشارکت همکاری با مشاغل دیگر پیگیری مداوم

افزایش بازدیدکنندگان پروفایل شما باعث می شود افراد بیشتری به سمت سایت شما هدایت شوند تا ببیند شما که هستید، به چه کسانی می توانید کمک کنید و چگونه می تواانید به آنها کمک کنید. سعی کنید پروفایل های خود را در شبکه های اجتماعی مرور کنید. تصاویر جدید بارگذاری کنید و از عکس های گیرا برای پشت زمینه پروفایل خود استفاده کنید. توجه کنید که اطلاعات تماس خود را کامل کنید.

اگر شما پروفایل خود را بسازید اما شبکه خود را گسترش ندهید، هیچ کس شما را آنجا نخواهد شناخت. هر شبکه ای ابزار خاص خود را برای پیدا کردن افرادی که ممکن است شما را بشناسند دارد، بنابراین از آن ها برای یافتن افراد و در نتیجه گسترش شبکه خود استفاده کنید تا بیشتر دیده شوید.

به اشتراک گذاشتن متن های آموزنده در شبکه های اجتماعی باعث ایجاد دنبال کننده ها و طرفداران بیشتر می شود. سعی کنید به صورت روزانه به شبکه های اجتماعی خود سر بزنید، مطالب جدید به اشتراک بگذارید و به سایت خود لینک دهید.

راهی برای ایجاد همکاری و ارتباط با مشاغل دیگر پیدا کنید تا با انجمن ها و افراد دیگری آشنا شوید و مخاطبان جدیدی پیدا کنید.سعی کنید فعالیت های شرکت خود را برجسته کنید تا مخاطبان شما بدانند که چگونه می توانید به آنها کمک کنید.

پیگیری متداوم شما باعث می شود تا مخاطبان اطمینان بیشتری به شما پیدا کنند. سعی کنید به صورت متداوم و روزانه وقتی را برای به روز کردن صفحات خود در شبکه های اجتماعی بگذارید. شما می توانید از برنامه های کاربردی برای فعالیت های خود استفاده کنید تا زمان کمتری از شما گرفته شود. اگر شما مدام در دسترس مشتریان خود باشید و با آنها در ارتباط باشید مسلما ارتباطات بیشتری پیدا خواهید کرد.

facebook

twitter

linkedin

google plus

skype